Tüm Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Hakkımızda

Osmanlı Sünnet Hakkında:

      1991 yılının son çeyreğinde kurulan firmamız 20 yıla aşkın bir iş tecrübeyle hizmet vermektedir. Osmanlı sünnet  yapmış olduğu başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörün sayılı firmalarından biri olmayı başarmıştır.
Piyasadaki arz talebi iyi şekilde değerlendirebilen, yeniliğe açık olması nedeniyle kendini sürekli yenileyen, tasarım ve uygulama alanında başarılı sonuçlarıyla müşterilerine en kaliteli ve sağlık ürünleri sunabilen bir kuruluştur.
Kaliteli ürün, kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeden en uygun fiyatı sunmayı ilke edinen, fabrikasyon standartlar yanında, özel ölçü sünnet takımı  üretebilen müşteri odaklı bir firmadır.
Müşterilerinden aldığı güçle yarınlara umutla bakan Osmanlı Sünnet  her geçen gün kendisini yenileyerek daha sağlam adımlarla kaliteli bir geleceği hedeflemiştir.


Kalite Politikamız:

      Osmanlı Sünnet olarak kalite politikamız , Osmanlı Sünnet ailesinin taatleri çerçevesinde  faaliyet göstermek ve aşağıdaki temel prensipleri herkesin ortak sorumluluğu olarak hayata geçirmektir.
Hizmet verdiğimiz sünnet takımı sektöründe; Türkiye’nin girişimci, lider gelişime odaklanmış, kurumsallaşmış firma yapısına sahip olmak
Uluslararası standartlar ve mevzuat koşulları ile uyumlu bir kalite yönetim sisteminin, Osmanlı Sünnet  olarak etkin ve çalışır bir şekilde kullanmak.
Toplam Kalite Yönetimi düşüncesi ile  sistemlerimizi ve süreçlerimizi müşteri beklentilerini de esas alarak sürekli iyileştirmek, müşteri odaklı hizmet, kurumsal-toplumsal sorumluluk anlayışı, kurum içinde ve dışında güvenilir ve saygın ilişkiler kurmak, lider olmak ve geleceği planlamaktır.
Müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilecek kaliteli ve sürekli yeni tasarımda modeller geliştirmek.
Müşteri şikayetlerini objektif olarak değerlendirmek ve şikayetlere ivedilikle  çözüm üretmek, müşteri memnuniyetsizliğini ortadan kaldıracak sürekli iyileştirme yöntemleri belirlemek gerekli insan kaynaklarını oluşturmaktır.
İş ve kaynak yönetiminde süreç odaklı bakış açısı ile, sürekli gelişme hedeflerini yaygın katılımla gerçekleştirmektir.
Kalite Politikamızdır.